NASZ ZESPÓŁ

Firmę RGB Audio założyliśmy ponad 10 lat temu. Mając już wówczas spore doświadczenie w branży audio wideo postanowiliśmy działać samodzielnie, pracować dla siebie wykorzystując wiedzę zdobytą do tej pory. Zdecydowaliśmy się na instalowanie systemów multiroom oraz kina domowego. Jakkolwiek od tamtej pory profil naszej firmy dość poważnie się zmienił to jednak montaż wspomnianych systemów jest dla nas wciąż kluczowym elementem oferty.

Instalacje i programowanie wykonuje doborowy zespół monterów. Są to ludzie na tyle młodzi by interesować się nowymi trendami i nadążać za nimi, ale jednocześnie już bardzo doświadczeni i sprawdzeni na wszystkich etapach instalacji. Każdy z naszych instalatorów rozpoczynał pracę w RGB Audio od układania przewodów na budowie, obecnie głównym zadaniem każdego z nich jest programowanie i uruchamianie systemów.

Siedziba naszej firmy znajduje się na warszawskim Gocławiu. Biuro handlowe oraz cała logistyka prac obsługiwana jest przez trzy osoby, które zajmują się projektowaniem, kontaktami z klientami, prowadzeniem i administracją biura oraz planowaniem właściwego przebiegu inwestycji.

1Radosław Rogóż


2Grzegorz Rogóż


3Elżbieta Rogóż


5Piotr Brojek


7Jakub Kluczek


8Marcin Mergner


10 Kamil Rukat