Kino domowe

Choć liczba głośników nigdy nie była w domowym kinie wyznacznikiem jakości to jednak producenci urządzeń i systemów mieli ambicję by ich urządzenia obsługiwały jak największą liczbę kanałów. Obecnie podstawowym wyznacznikiem klasy systemu stała się jakość obrazu i dźwięku, niezależnie od liczby kanałów audio. W systemach oferowanych i instalowanych przez nas największy nacisk kładziemy na zespoły głośnikowe. Niezależnie czy Inwestor decyduje się na głośniki instalacyjne, regałowe czy wolnostojące zawsze staramy się by zajmowały godną pozycje w budżecie. To właśnie jakość głośników determinuje w jaką elektronikę można sensownie zainwestować konfigurując resztę zestawu. Planując systemy kina domowego optymalnie dobieramy urządzenia w taki sposób by jak najbardziej efektywnie wykorzystać budżet zaplanowany przez Inwestora. To w tej materii szczególnie przydaje się nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży AV.

Równie starannie podchodzimy do kwestii wyświetlania obrazu. Należy przede wszystkim ustalić czy w kinie domowym wystarczy płaski telewizor czy też lepiej jest zainwestować w projektor wraz z ekranem. Decyzja o rodzaju monitora ma kapitalne znaczenie dla aranżacji pomieszczenia, jego funkcjonalności a nawet akustyki. Naturalnie, niezależnie od sposobu wyświetlania obrazu, dbamy o jego najwyższą jakość, transmitujemy sygnały wysokiej rozdzielczości kablami wysokiej klasy.

Zaplanowane, zbudowane i skonfigurowane przez nas kino domowe daje rewelacyjne efekty dźwiękowe i wizyjne niezależnie od kwoty jaką przeznaczy na nie klient.