Dlaczego jesteśmy lepsi od konkurencji?

Na rynku jest bardzo wiele firm instalatorskich. Większość z nich opiera się jednak na standardowych rozwiązaniach, nie potrafi (bądź nie chce) wyjść poza podstawowe opcje i funkcjonalność. Tymczasem my wychodzimy od funkcjonalności jaką zaplanował sobie Inwestor i dobieramy urządzenia w taki sposób by dało się wybrane założenia zrealizować. Zwykle jest to możliwe, choć okupione skomplikowanym konfigurowaniem i programowaniem systemu. Często zdarza się, że podejmujemy się instalacji, które innym firmom wydają się zwyczajnie niemożliwe do wykonania.

W naszej pracy stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Ponieważ rozwój w naszej dziedzinie jest bardzo dynamiczny dbamy o to by szkolić się w zakresie nowych rozwiązań, poznawać aktualne trendy i uczyć się i poznawać nowatorskie technologie. Inwestujemy zatem w szkolenia, mamy świadomość, że tylko w ten sposób będziemy dysponować sprawnym zespołem instalatorów.

Z czasem rozszerzyliśmy zakres wykonywanych prac. Oprócz nagłośnień multiroom i kin domowych zaangażowaliśmy się również w automatykę inteligentny dom oraz instalacje teletechniczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Inwestorom kompleksową obsługę. Ponadto naszym ogromnym atutem jest umiejętność integracji wszystkich domowych systemów elektronicznych – poczynając od sterowania oświetleniem aż po kontrolę dostępu oraz urządzenia audio-wideo. Integracja oraz oprogramowanie sterowania całym domem to zawsze najbardziej czasochłonna i najtrudniejsza część naszego zadania. Nie dziwi nas więc w ogóle, że większość firm chcących z nami konkurować, w ogóle nie podejmuje się tego zakresu.

RGB Audio jest firmą z Warszawy, ale przyjmujemy zlecenia z całej Polski, wykonujemy również instalacje poza granicami naszego kraju.

Jednak bodaj największym naszym atutem jest fakt, że pracujemy w tej branży nieprzypadkowo – wybraliśmy ją sami, chcemy się tym zajmować, pasjonują nas instalacje, które wykonujemy. Dzięki temu każda z inwestycji, których się podejmujemy wykonywana jest przez nasz zespół z pełnym zaangażowaniem i determinacją.